Реєстрація Приватного підприємства

Законодавством України передбачено ведення підприємницької діяльності у формі приватного підприємства, але окрім загальних положень Цивільного та Господарського кодексів України, їх статус нічим не регламентується.

Багато підприємців обирають приватне підприємство, як форму ведення бізнесу, що обумовлено наступними позитивними якостями цієї організаційно-правової форми:

  • самостійне визначення розміру статутного фонду підприємства;
  • засновниками можуть виступати, як фізичні, так і юридичні особи;
  • відсутність обмежень щодо кількості засновників.

Відповідно до законодавства України приватне підприємство – це підприємство, що створене за рахунок приватної власності однієї або декількох фізичних осіб, а також за рахунок одного або декількох суб’єктів господарювання.

Так як приватне підприємство є юридичною особою, на нього поширюється правило закріплене у ЦКУ, а саме:

Засновник юридичної особи не відповідає за її зобов’язаннями, а юридична особа не відповідає за зобов’язаннями засновника.

На сьогодні, в України відсутні спеціальні закони, які присвячені регулюванню приватних підприємств. З цього випливає, що відсутні чітко встановлені вимоги до розміру статутного фонду, кількості засновників і т. ін.

Для реєстрації Приватного підприємства в м. Суми, Вам достатньо звернутися за послугами до нашої компанії. Доручіть створення свого бізнесу спеціалістам.

Поділитися: