Реєстрація друкованих засобів масової інформації

Замовити реєстрацію ДЗМІ

Друковані засоби масової інформації в Україні (преса) – це періодичні    і    такі,    що продовжуються, видання,  які  виходять  під  постійною  назвою,  з періодичністю один і більше номерів (випусків)  протягом  року  на підставі отриманого свідоцтва про державну реєстрацію.
В Україні існує велика кількість друкованих засобів інформації — газети, журнали, книги в деяких випадках Інтренет  — ЗМІ.
В Україні друковані засоби масової інформації в Україні є вільними, забороняється створення та фінансування державних органів, установ,  організацій або посад для цензури масової інформації.
Держава  гарантує  економічну  самостійність  та   забезпечує економічну  підтримку  діяльності  друкованих   засобів    масової інформації, запобігає зловживанню монопольним становищем на  ринку з боку видавців і розповсюджувачів друкованої  продукції.
Право на створення друкованих засобів масової інформації в Україні мають:

  • Громадяни України, громадяни інших держав, особи без громадянства.
  • Юридичні особи України та інших держав.
  • Трудові колективи підприємств, установ, організацій.
  • Держава.

В місті Суми невелика кількість спеціалістів, які мають досвід створення друкованих ЗМІ, проте спеціалісти нашої компанії мають широкий досвід створення друкованих ЗМІ.

Поділитися:

Comments 1

Add Comment
  • […] Реєстрація друкованих засобів масової інформації (ДЗМ… в м. Суми; […]

Comments are closed.